Aktuality, akce

trhy, semináře, workshopy...

Pánevní dno

Jak dnes víme, nejen v těle vše souvisí se vším. Proto asi nelze najít mechanizmus, který by pracoval jen s jednou částí těla, svalem nebo svalovou skupinou a nemusel se dotknout ostatních tělesných struktur. Tím, co v těle vše propojuje v jeden celek, jsou fascie (svalová povázka, vazivová blána uzavírající povrch všech svalů, svalových vláken i orgánů). Pánevní dno, které je tou nejhlouběji uloženou svalovou skupinou, díky této propojenosti velmi výrazně ovlivňuje fungování ostatních svalů, ale i orgánů a také kloubů a zejména páteře. Ve výsledku tvoří pánevní dno oporu i hlavě. Vzhledem k současnému běžnému životnímu stylu však ke svému pánevnímu dnu většina z nás vlastně nemá přístup. A právě proto spousta věcí v našem těle často nefunguje, jak by měla. Pokud to chceme změnit a uvést pánevní dno v činnost, je třeba začít vědomě pracovat s tělem jako celkem i s jeho jednotlivými částmi a k pánevnímu dnu se postupně propracovat. Právě na to je zaměřen tento seminář.

Kde se nejčastěji projevují účinky funkčního či nefunkčního pánevního dna?

Když to vezmeme od těch nejvzdálenějších, mohou to být

 • tvar krční páteře a postavení hlavy
 • bolesti hlavy
 • "hrb" za krkem.
 • bolesti v zádech nejen v bederní oblasti
 • stav vnitřních orgánů
 • plodnost a schopnost příjemného prožití milostného aktu
 • inkontinence

Abychom s pánevním dnem mohli začít pracovat, budeme v prvé řadě uvolňovat a prodlužovat psoas (velký a silný břišní sval uložený až za orgány dutiny břišní), který je i vlivem stresu často zkrácený a svaly pánevního dna pak utiskuje.

Budeme však pracovat s celým tělem, jelikož souvislosti jsou opravdu všude.

Budeme si hrát i s dechem, který je velice mocným nástrojem.

Získáte několik "nástrojů", díky nimž budete moci pánevní dno začít vnímat a vrátit mu jeho přirozenou pružnost a aktivitu.

Mnohé z těchto "nástrojů" lze zařadit do běžného života. Vaše tělo tak bude mnohem lépe fungovat i bez pravidelného intenzívního cvičení.

Díky navrácení pánevního dna k jeho přirozené aktivitě můžeme pozorovat (krom nápravy v již zmíněných oblastech):

 • zlepšení zdraví vnitřních orgánů, s čímž dále souvisí
  • snížení sklonu k rychlé únavě
  • zlepšení nálady
  • mladší vzhled a vyzařování
 • tvarování postavy – velikost a tvar břicha, boků, hýždí, štíhlejší pas (změřte se v pase před kurzem a po kurzu, ať vidíte efekt!)
 • zvednutí a vyhlazení kontur obličeje
 • ladnější chůzi
 • rovnější záda
 • vyšší a napřímenější postavu

Přijďte si ověřit, že tvar a stav Vašeho těla není neměnný. Spíše než geneticky, je dán přenesenými myšlenkovými, a pohybovými vzorci. Když tyto vzorce změníme (a opravdu to jede), začne se měnit i tělo. A mění se uvnitř i zvenčí. Dostanete návod, jak si zacvičit, odpočívat i jak přistupovat k běžným denním aktivitám tak, abyste tělo neničili, ale umožnili mu snáz a dobře fungovat. A tělo vám to ve všech směrech vrátí.

Sestava bude komorní. Bude čas na teorii i praxi, na dotazy, přestávky. Nástroje i cviky projdeme několikrát, aby bylo možno si je zažít, upevnit a začít používat. 

Termín: 16. - 18. srpna

Čas: pátek 17 – 20 h, sobota 14 – 17 h, neděle 9 – 15 h

Místo: Osluněná 740, Praha 5 - Lipence

S sebou: podložku na cvičení, pohodlný oděv, v němž vám bude příjemně uvnitř i venku na zahradě (dle počasí), něco lehkého k jídlu

Cena: 1 800,- Kč

Přihlášky (a dotazy)


ROLFJÓGA ve Studiu Tensegrity (Hanusova 16) každý čtvrtek 11:15-12:45 až do 27.6.2024


Další seminář AKRÁLNÍ JÓGA, ROLFJÓGA (viz níže) proběhne tamtéž 30.11.2024 od 9 h. Hlásit se můžete zde, nebo na kontakt v pozvánce na minulou akci níže. Těším se na vás

Jak bude workshop probíhat?

 • Stručně se seznámíme s teorií, objasníme si pár užitečných pojmů.
 • Rolfjógově se protáhneme - bude to protažení jemné a přesto intenzívní.
 • Ke zvědomění akrálních částí použijeme i některé pomůcky (bločky, pásky, míčky, ježky).
 • Židle také poslouží, abychom si osvojili pár drobných cviků/triků do kanceláře, ale i do autobusu či tramvaje.
 • Na řadu přijdou cviky a ásany (jógové pozice) jednoduché i složitější, vždy však budeme dbát na provedení a zapojení akrálních částí těla, budeme sledovat vliv dlaní a chodilel na celek.
 • Zažijete i vědomou chůzi
 • Některými ásanami zřejmě projdeme vícekrát, abychom mohli sledovat rozdíl v prvním provedení a provedeních dalších po ca 1-2 hodinové práci s tělem a zejména s prsty, dlaněmi a chodidly.
 • Poznáte různé triky, které se hodí v běžném životě jako prevence poranění či opotřebení kloubů, prevence přetížených ramen, kolen, zápěstí... Akrální jóga a rolfjóga jsou však do určité míry i účinnou léčbou všech kloubů včetně páteře.
 • Bude prostor i pro dotazy.

Během 3 h počítám se 2 krátkými přestávkami (může se hodit pití, možná i lehká svačinka).

Pokud si potrpíte na svoji jógovou podložku, určitě si ji vezměte s sebou. Můžete však využít i podložek, které budou k dispozicina místě.

Určitě si vezměte oblečení, ve kterém se budete cítit pohodlně. Komu bývá chladno na nohy, nechť si vezme i příjemné ponožky (protiskluzové a prstové jsou výhodou).

Vše důležité nejen pro přihlášení najdete v plakátku výše.


Akrální části - prsty, dlaně, chodidla -

a jejich  využítí pro fungování těla jako celku

Místo: Studio Tensegrity, Hanusova 16 (Metro C - Budějovická nebo Pankrác)

Čas:     19. října 2023, 18:00 do 19:30

Cena:   300,- při platbě předem na účet (do 16. 10.)

            350,- Kč platba na místě v hotovosti

Přihlášky, dotazy

Mé tělo často dává najevo, jak velice důležité je zapojení jeho okrajových částí. Tento princip je jedním z kořenů rolfjógy, která učí, že je v těle fasciemi všechno se vším propojeno.

Můj nedávný úraz mi to opět potvrdil. Rolfjóga a výrazné zapojení zejména prstů na nohou urychlila léčení svalů a předešla poškození kloubů. Používání akrálních částí těla aktivuje a posiluje hluboko uložené svaly a vazy, které jistí klouby ve správném postavení. Zřejmě i proto (nejen díky velikému štěstí) ani obrovský náraz nepoškodil klouby. Stejný princip pomohl i léčení po úrazu, kdy byly kolena a kyčle ohroženy vlivem nesnadné chůze. Ještě výraznější zapojení prstů na nohou a celého chodidla pomohlo poškozenému lýtku rychle začít znovu fungovat a chůze přestala být náročná a demolující klouby.

Přijďte si vyzkoušet či znovu osvěžit, v jak dokonalé souhře mohou pracovat všechny části těla, když jim to umožníme. Přijďte si osahat, jaký vliv mají prsty na nohou a chodidla na kolena a kyčle, ale ve výsledku i na krk, hlavu, celé tělo. A že obdobně silně fungují prsty na rukou a dlaně.

Přihlásit se můžete zde

Rolfjóga - Praha

Letní pětidenní kurz rolfjógy - v komorní sestavě, za pěkného počasí venku.

Datum: 2. - 6. 7. 2022 (sobota - středa)        Zatím je možný mírný posun, kurz se však musí vejít                                   do rozmezí 2.-10. 7. Prosím, sdělte v přihlášce své časové možnosti a preference.

Čas:     10 - 13 h (s přestávkami)

Místo:  Praha 5 - Lipence, Osluněná 740

Aktuální informace ke kurzu

Cena: 2000,- Kč za celý seminář, 400,- za 1 den, případně 140,- Kč/h, 260,- za dvouhodinu

Seminář jsem se rozhodla více strukturovat, abych vyhověla vám, kdo máte zájem čistě o zdravotní přínosy rolfjógy i vám, kdo máte rádi také silovou zátěž a aerobní cvičení, které přináší power jóga:

 • První dvě hodiny: ROLFJÓGA s dostatkem času i na vědomou chůzi, větší prožití a zažití rolfjógových pozic, co největší zdravotní účinek, protažení, prodýchání a co nejvědomější práci s těmi nejhlubšími svalovými skupinami. Záměrem je maximální péče o všechny klouby včetně páteře, péče i o pánevní dno, které má velikou souvislost s fungováním celého těla včetně páteře a vnitřních orgánů.
 • Po 1. i 2. hodině bude přestávka na napití i aby se mohli připojit Ti, kdo chtějí méně dechových a protahovacích cvičení, zato se rádi zdrží i na poslední hodinu power jógy.
 • Třetí hodina: POWER JÓGA se všemi účinky posilovacími, aerobními i detoxikačními.

Přihlášky prosím nejlépe do konce týdne, či alespoň do pondělka 27. 6. (Prosím, uveďte také, v jakém rozsahu se kurzu zúčastníte.)

Vhodné pro všechny věkové kategorie a v jakékoli fyzické kondici. Cvičení je jemné, a přesto účinné a intenzívní. Cvičenci se po lekcích obvykle cítí vyšší, protažení a posílení. Vše těla dostanou, co potřebují, ať už jste vrcholovými sportovci nebo právě v rekonvalescenci.

Více o rolfjóze a jejích zakladatelích: Aleš UrbanczikZdenka Šímová.

O lektorce zde (na str. níže).

Budeme pracovat s gravitací tak, aby nám těla ladně formovala, nikoli deformovala
Budeme pracovat s gravitací tak, aby nám těla ladně formovala, nikoli deformovala
Za pěkného počasí můžeme cvičit venku
Za pěkného počasí můžeme cvičit venku

Jak toho docílíme?

Budeme pracovat především s hluboko uloženými svaly. Jsou to ty nejdůležitější, které mají při pohybu i statické zátěži zabírat jako první. Chrání klouby, drží vzpřímené postavení těla. Reagují už při pouhém pomyšlení na fyzickou zátěž. Resp. pokud je vše, jak má, pokud tyto svaly běžně používáme.

Při současném běžném životním stylu však tyto svaly bývají ochablé a jejich funkci přebírají svaly povrchové. Výsledkem je, že míváme ztuhlá ramena (trapézy), bolavá záda, kolena, kyčle, vypouklé břicho. I to, že máme tendenci se s věkem zmenšovat, je důsledkem nevhodného používání těla. Tento proces lze zastavit, a dokonce vrátit zpět (dle mé osobní zkušenosti). Rolfjóga je také prevencí blokád páteře, výhřezů plotének, uskřípnutí míšních nervů apod.

Rolfjóga pomůže protáhnout tělo tak, aby nabylo své ideální výšky a přiblížilo se svým ideálním proporcím, aby bylo plné pohody, aby byly pohyb i statická zátěž snazší.

Rolfjóga vychází z hluboké manuální terapie rolfingu, o němž si můžete přečíst např. zde. (I samotnou terapii velice doporučuji.)

Pracovat budeme

 • se všemi svaly (začínáme od těch nejhlouběji uložených, svaly povrchové přirozeně následují)
 • se svalovou povázkou (vazivová blána na povrchu svalů, která dává svalům tvar a pružnost)
 • s pánevním dnem (jehož funkcí je mimo jiné podpora páteři)
 • s gravitací (aby tělo formovala do ladných křivek a nikoli deformovala)
 • s dechem (jež nás tvaruje fyzicky, psychicky i po stránce imunity)

Cílem je protáhnout a prodloužit, co je zkráceno, posílit, co je ochablé, naučit se efektivně využívat dech a gravitaci v každé situaci, při zátěži i v klidu a tím také odlehčit přetíženým kloubům. Jakmile se to povede (ale vidět jsou na člověku už i první krůčky správným směrem), tělo se stává štíhlejším (pokud to bylo potřeba), pohyb snazším a ladnějším, i vyzařování těla bývá nové,  radostnější. Nejdůležitější je však vlastní pocit, kdy se člověk cítí vyšší, uvolněnější a zároveň silnější a ve větší pohodě.

Celkový efekt podpoří

 • trénink "vědomé chůze" - velice důležité pro běžný život
 • pár snadných cviků ke stolu a do kanceláře
 • Na přání můžeme zařadit i dýchání dle Wima Hofa - má veliký vliv na naši fyzickou i duševní pohodu a imunitu.

Těším se na vás!

O lektorce se dočtete zde (k józe - na stránce pod odkazem dole).

S sebou: pohodlný oděv, podložku na cvičení, prima náladu

Cena: 2000,- Kč

Cena zahrnuje:

 • 5 lekcí jógy po 3 h
 • "vědomou chůzi"
 • při příznivém počasí možnost cvičit venku

Cena nezahrnuje dopravu a ubytování.

Přihlášky, dotazy: viz KONTAKT

Vaše registrace je platná po připsání zálohy 1000,- Kč nebo celé částky na účet č. 195647196/0300. Do poznámky k platbě, prosím, uveďte své jméno a datum konání semináře. Doplatek 1000,- Kč pošlete, prosím, nejpozději do 15. 6.

V případě, že by se seminář např. z důvodu nenaplnění či vládních omezení nekonal, Vám bude platba vrácena zpět na Váš účet.

Seminář s ochutnávkou

AKUTNÍ I PREVENTIVNÍ STARTOVÁNÍ IMUNITY

 • středa 2. 2. 2022, 10-12 h
 • rodinné centrum PEXESO Žabovřeská 1227, Praha 5 - Zbraslav
 • rezervace a info: www.pexeso.org nebo tel: 721 518 248

Naše zdraví a odolnost vůči nákaze nemusí být hříčkou náhody. Přijďte se dovědět nebo si osvěžit vědomosti o tom, co můžeme pro své zdraví udělat preventivně či ve chvíli, kdy už se "něco děje".

Chystáme pro vás: "Manuál pro imunitu v kostce"

Podzimní semináře ve Vrchlabí -  18.-21. 11. 2021

Rolfjóga 

třídenní kurz rolfjógy

Budeme pracovat s gravitací tak, aby nám těla ladně formovala, nikoli deformovala
Budeme pracovat s gravitací tak, aby nám těla ladně formovala, nikoli deformovala

Léčivý a velice účinný směr jógy. Vychází z terapie ROLFING. Pečuje o záda a klouby, posiluje vnitřní svalstvo, efektivně tvaruje postavu.

Přirozená strava a individualita 

přednáška/beseda/ochutnávka

Vhodné pro všechny věkové kategorie a v jakékoli fyzické kondici. Cvičení je jemné, a přesto účinné a intenzívní. Cvičenci se po lekcích obvykle cítí vyšší, protažení a posílení. Vše těla dostanou, co potřebují, ať už jste vrcholovými sportovci nebo právě v rekonvalescenci.

 • Více o zaměření kruzu v pozvánce na stejný kurz v Praze níže.
 • Více o rolfjóze v sekci JÓGA.
 • Více o lektorce zde (na stránce dole).
 • Více o rolfjóze a její zakladatelce Zdence Šímové: www.navodnatelo.cz

Datum:       19. - 21. 11. 2021

Čas:            pátek 17-19:30

                   sobota 10-16 (17) h (s přestávkou na oběd)

                   neděle 10-13 h

Místo:         ZŠ Vrchlabí - nám. Míru 283

S sebou:   podložku na cvičení, pohodlný oděv

Cena:         2850,- Kč

Cena zahrnuje:

 • 4 lekce rolfjógy po ca 3 h
 • "vědomá chůze"
 • v případě zájmu i dýchání dle Wima Hofa

Cena nezahrnuje: dopravu, ubytování, stravu

Přihlášky, dotazy: viz KONTAKT

Vaše registrace je platná po připsání zálohy 850,- Kč nebo celé částky na účet č. 195647196/0300. Do poznámky k platbě, prosím, uveďte své jméno a datum konání semináře. Doplatek 2000,- Kč pošlete, prosím, nejpozději do 5. 11. 2021

V případě, že by se seminář např. z důvodu nenaplnění či vládních omezení nekonal, Vám bude platba vrácena zpět na Váš účet.

 • Jak se zbavit ekzému či alergie?
 • Jak předcházet nachlazení?
 • Jak posílit imunitu?
 • Jak se zbavit špatného trávení i bolestí hlavy?
 • Jak zvládnout hyperaktivitu i únavu?

Stravou lze ovlivnit mnohé. Jenže jaká strava by to měla být? Vždyť každý jsme jiný!

Dozvíte se, co je nám společné i v čem se lišíme. Získáte návod, jak si skládat jídelníček v souladu s vaší individualitou. Bude možnost ochutnat. Vždyť co nám prospívá, většinou báječně chutná.

Témata, kterými se budeme více zabývat:

 • Základní principy stravy, která má schopnost léčit a přinášet energii a vitalitu
 • Vhodné kombinování a způsoby úpravy potravin
 • Strava a orgánové hodiny
 • Roční období, potraviny ochlazující a zahřívací
 • Strava a individualita

Datum:     18. 11. 2021

Čas:         (čtvrtek) 17-20 h

Místo:       ZŠ Vrchlabí - nám. Míru 283

Cena:       (last minute) 300,- Kč

Přihlášky, dotazy: viz KONTAKT

Vaše registrace je platná po zaplacení vstupného 300,- Kč na účet č. 195647196/0300. Do poznámky k platbě, prosím, uveďte své jméno a datum konání semináře.

V případě, že by se seminář např. z důvodu nenaplnění či vládních omezení nekonal, Vám bude platba vrácena zpět na Váš účet.

Rolfjóga -  Vrchlabí - srpen

Letní pětidenní kurz rolfjógy - v komorní sestavě, za pěkného počasí venku

Datum:  9. - 13. 8. 2021

Čas:      17-20 h (Máte-li zájem o dopolední kurz,dejte, prosím, vědět: KONTAKT)

Místo:    Taneční studio Oliver   -   Komenského 616, 543 01 Vrchlabí

Rolfjóga -  Praha

Letní čtyřdenní kurz rolfjógy - v komorní sestavě, za pěkného počasí venku.

Datum: 3. - 6. 7. 2021

Čas: 10 - 13 h (Po dohodě lze posunout na dřívější hodinu, nebo vložit delší přestávku a skončit později. Je počítáno se dvěma 5-10 min přestávkami.)

Místo: Praha 5 - Lipence, Osluněná 740

Vhodné pro všechny věkové kategorie a v jakékoli fyzické kondici. Cvičení je jemné, a přesto účinné a intenzívní. Cvičenci se po lekcích obvykle cítí vyšší, protažení a posílení. Vše těla dostanou, co potřebují, ať už jste vrcholovými sportovci nebo právě v rekonvalescenci.

Více o rolfjóze a její zakladatelce Zdence Šímové: www.navodnatelo.cz

Když bude hezky, můžeme cvičit venku
Když bude hezky, můžeme cvičit venku

Jak toho docílíme?

Budeme pracovat především s hluboko uloženými svaly. Jsou to ty nejdůležitější, které mají při pohybu i statické zátěži zabírat jako první. Chrání klouby, drží vzpřímené postavení těla. Reagují už při pouhém pomyšlení na fyzickou zátěž. Resp. pokud je vše, jak má, pokud tyto svaly běžně používáme.

Při současném běžném životním stylu však tyto svaly bývají ochablé a jejich funkci přebírají svaly povrchové. Výsledkem je, že míváme ztuhlá ramena (trapézy), bolavá záda, kolena, kyčle, vypouklé břicho. I to, že máme tendenci se s věkem zmenšovat, je důsledkem nevhodného používání těla. Tento proces lze zastavit, a dokonce vrátit zpět (dle mé osobní zkušenosti). Rolfjóga je také prevencí blokád páteře, výhřezů plotének, uskřípnutí míšních nervů apod.

Rolfjóga pomůže protáhnout tělo tak, aby nabylo své ideální výšky a přiblížilo se svým ideálním proporcím, aby bylo plné pohody, aby byly pohyb i statická zátěž snazší.

Rolfjóga vychází z hluboké manuální terapie rolfingu, o němž si můžete přečíst např. zde. (I samotnou terapii velice doporučuji.)

Pracovat budeme

 • se všemi svaly (začínáme od těch nejhlouběji uložených, svaly povrchové přirozeně následují)
 • se svalovou povázkou (vazivová blána na povrchu svalů, která dává svalům tvar a pružnost)
 • s pánevním dnem (jehož funkcí je mimo jiné podpora páteři)
 • také s gravitací (aby tělo formovala do ladných křivek a nikoli deformovala)
 • s dechem (jež nás tvaruje fyzicky, psychicky i po stránce imunity)

Cílem je protáhnout a prodloužit, co je zkráceno, posílit, co je ochablé, naučit se efektivně využívat dech a gravitaci v každé situaci, při zátěži i v klidu. Jakmile se to povede (ale vidět jsou na člověku už i první krůčky správným směrem), tělo se stává štíhlejším (pokud to bylo potřeba), pohyb ladnějším, i vyzařování těla bývá nové, obvykle klidnější a radostnější. Nejdůležitější je však vlastní pocit, kdy se člověk cítí vyšší, uvolněnější a zároveň silnější a ve větší pohodě.

Celkový efekt podpoří

 • trénink "vědomé chůze" - velice důležité pro běžný život
 • pár snadných cviků ke stolu a do kanceláře
 • dýchání dle Wima Hofa - má veliký vliv na naši fyzickou i duševní pohodu a celkovou imunitu.

Těším se na vás!

O lektorce se dočtete zde (na stránce dole).

S sebou: pohodlný oděv, podložku na cvičení, prima náladu

Cena: 1600,- Kč

Cena zahrnuje:

 • 4 lekce jógy po 3 h
 • "vědomá chůze"
 • při příznivém počasí možnost cvičit venku

Cena nezahrnuje dopravu a ubytování.

Přihlášky, dotazy: viz KONTAKT

Vaše registrace je platná po připsání zálohy 600,- Kč nebo celé částky na účet č. 195647196/0300. Do poznámky k platbě, prosím, uveďte své jméno a datum konání semináře. Doplatek 1000,- Kč pošlete, prosím, nejpozději do 20. 6.

V případě, že by se seminář např. z důvodu nenaplnění či vládních omezení nekonal, Vám bude platba vrácena zpět na Váš účet.


Seminář o NEvaření

Milí přátelé, máte blízko do Kralup? Přijeďte za mnou na seminář do Kroku. Srdečně vás zvu!

Kde:               Krok komunitní centrum, Nerudova 801, Kralupy nad Vltavou

Kdy:               18. 9. 2020, 17:30; délka 2-3 h

Principy a přínosy živé/RAW stravy

 • Kombinování potravin
 • Účinky živé stravy při oslabení organizmu/léčení živou stravou
 • Živá strava a individualita
 • Orgánové hodiny a vliv ročních období

Rezervace:

 • Pro platnou rezervaci, prosím, zašlete platbu 350 Kč na účet: 0195647196/0300
 • Do poznámky pro příjemce, prosím, uveďte: své jméno a datum semináře 18.9.
 • Pokud si přejete zaslat/vytisknout fakturu, dejte, prosím, vědět.
 • Přijetí platby a tím i Vaši rezervaci potvrdím e-mailem.
 • Pokud by se seminář z nějakého důvodu nekonal, částka bude vrácena zpět na Váš účet. 

Těším se i na vaše dotazy, ale především na vás!            S láskou,           Hanka

Viz také:     https://mezinamizenami.cz/zive-akce-v-kralupech/   a    www.zdravivnas.cz


Jóga inspirovaná rolfingem

čtyřdenní seminář

Kdy: 7. - 10. července 2020

Čas: 10 - 17 h

Kde: Praha 5 - Lipence, Osluněná 740

Co Vás čeká?

Jógová cvičení nenáročná a přece intenzivní, která může zvládnout každý, prospěšná a vysoce účinná pro všechny věkové kategorie a v jakékoli tělesné kondici. Každý si zde může najít to, co právě jeho tělo potřebuje.

Každý pohyb i klidové pozice se vlivem rolfingových cvičení stávají snazšími a přirozenějšími. Tělo se postupně zbavuje nefunkčních stereotypů a nahrazuje je novými, přínosnými.

Může dojít k odstranění dlouholetých bolestí i jiných obtíží.

Pracovat budeme především s hluboko uloženými svaly, o kterých často ani nevíme, které však mají zcela nezastupitelnou úlohu ve správném držení těla.

Mezi tyto svaly patří i svaly pánevního dna. I těm se budeme věnovat, jelikož i ony mají svou úlohu v držení těla včetně hlavy, a v konečných důsledcích ovlivňují i zdraví našich vnitřních orgánů a celého těla, jelikož v těle všechno se vším spojeno.

Budeme také pracovat s gravitací tak, aby naše tělo nedeformovala, ale naopak formovala do ladných, zdravých a funkčních tvarů.

Čeká Vás i chutný a zdravý oběd.

Další informace budou zaslány v týdnu před seminářem.

Přijďte, těším se na Vás!

S sebou: pohodlný oděv, podložku na cvičení, ručník, prima náladu

Cena: 3400,- Kč

Cena zahrnuje:

 • 8 lekcí jógy po 2 h
 • 4x výtečný RAW oběd + zákusek
 • při hezkém počasí i procházka - "vědomá chůze" + možnost cvičit venku

V ceně není zahrnuto ubytování.

Přihlášky, dotazy: viz KONTAKT

Vaše registrace je platná po připsání zálohy 2000,- Kč nebo celé částky na účet č. 195647196/0300. Do poznámky k platbě, prosím, uveďte své jméno a datum semináře. Doplatek 1400,- Kč pošlete, prosím, nejpozději do 29. 6.

V případě, že by se seminář např. z důvodu nenaplnění nekonal, Vám bude platba vrácena zpět na Váš účet.

RAW dezerty

dvoudenní seminář

Kdy: 21. a 22. července 2020

Čas: 10 - 17 (18) h

Kde: Praha 5 - Lipence, Osluněná 740

Co Vás čeká?

 • příprava raw dortů i menších dezertů
 • hezké a jednoduché zdobení
 • chutný a vydatný oběd v raw kvalitě (při hezkém počasí na zahradě)
 • sdílení zkušeností v oblasti raw stravy, zdraví...
 • přijďte tvořit nebo se dívat, jak budete chtít
 • připravte si dotazy
Co s sebou?
 • krabičky na dobRAWty, které společně vyrobíme
 • pohodlný oděv
 • dobrou náladu
Cena: 2600,- Kč 

Cena zahrnuje veškeré suroviny, 2x oběd

V ceně není zahrnuto ubytování. 
Přihlášky, dotazy: viz KONTAKT

Vaše registrace na kurz je platná po připsání zálohy 1000,- Kč nebo celé částky na účet č. 195647196/0300. Do poznámky k platbě prosím uveďte své jméno a datum semináře. Doplatek 1600,- Kč pošlete, prosím, nejpozději do 10. 7.

V případě, že by se seminář např. z důvodu nenaplnění nekonal, platba Vám bude vrácena zpět na Váš účet.
Další obrázky

Obrázky z minulých akcí

RAW gurmán

dvoudenní seminář

Kdy: 18. - 19. srpna 2020

Čas: 10 - 17 (18) h

Kde: Praha 5 - Lipence, Osluněná 740

Co Vás čeká?

 • jídla pro celý den jednoduchá i důmyslná, chutná, zajímavá, lehká i vydatná
 • možnost zažít celý proces tvorby RAW jídel
 • můžete tvořit, nebo se jen dívat, ochutnávat...
 • povídání proč právě živá strava
 • zmíníme i téma naší individuality
 • sdílení zkušeností
 • těším se na vaše dotazy
 • při pěkném počasí můžeme být i venku

Co s sebou?

 • krabičky na dobRAWty, které nesníme hned
 • pohodlný oděv
 • dobrou náladu

Cena: 2600,- Kč

Cena zahrnuje veškeré suroviny pro tvoření a jídlo po oba dny.

V ceně není zahrnuto ubytování.

Přihlášky, dotazy: viz KONTAKT

Vaše registrace je platná po připsání zálohy 2000,- Kč nebo celé částky na účet č. 195647196/0300. Do poznámky k platbě, prosím, uveďte své jméno a datum semináře. Doplatek 1600,- Kč pošlete, prosím, nejpozději do 7. 8.

V případě, že by se seminář např. z důvodu nenaplnění nekonal, Vám bude platba vrácena zpět na Váš účet.

Další obrázky

Obrázky z minulých akcí