raw dort objednat

RAW dezerty na zakázku

RAW dorty a jiné pokrmy z ovoce, oříšků, zeleniny - sladké i slané

Roládka z domácího raw marcipánu z mandlí loupaných zastudena a medu, plněná mandlovým kakaovým krémem.

Nedáte-li malovaný... a proč ne? Velikonoční vajíčka mohou být i ve sladkém RAW provedení.

Drobenkové koláče jako od babičky! A přitom v RAW kvalitě. Nad koláčem z vlašských ořechů s kakaem, jablky a mandlovým krémem se rozplývala i moje maminka, která se jinak k raw pokrmům nechá hodně přemlouvat!

Chuťově velice výrazný. Proto bude někomu chutnat, jinému možná méně. Můj tatínek se nad ním rozplýval pro silně grepovou a přesto jemnou chuť, jelikož on grepy miluje! Jsou však možné i další varianty (nejen lehčí "želé" varianta ještě výrazněji grepová - dole na obrázku). Ráda vyrobím i pomerančový či mandarinkový dort a skvělý by byl určitě i v...

Chuť pomerančů, skořice a dalšího exotického koření dodá tomuto lahodnému dortu nádech orientu. Zelená část spodního mandlového krému podtrhne a zvýrazní chuťový dojem.

Jemné sladké mango dokreslí a podtrhne výrazná chuť rybízu. Korpus i krém jsou z mandlí (mandle v krému jsou za studena loupané). Korpus je slazen rozinkami, bílý krém na přání buď medem nebo agávovým sirupem. Mangový krém je oslazen sušeným mangem.

Makový závin

03.03.2021

Nejmakovější ze všech závinů, voňavý mákem, a kokosem. Těsto je z klíčené pohanky, bio kokosu a datlí, náplň z máku, rozinek, skořice a banánu.

Zeleninový dort? A jak lahodný! Sladká mrkev se snoubí se sladkokyselými rozinkami, podtržena ořechy a skořicí. Světlý krém může být z mandlí nebo kešu, oslazen medem nebo agávovým sirupem a osvěžen troškou citronové šťávy.

Výrazná chuť lesních bobulovin se snoubí s jemnou chutí kokosu a mandlí. Jedna z nejoblíbenějších kombinací.

Cukroví bez přidaného cukru a přesto lahodné a sladké? Navíc nepečené, bez mouky, mléka, vajec, ztužovaných tuků, zato z čistě přírodních surovin - z ořechů, mandlí, datlí, kokosu, nepraženého kakaa? To vše najdete zde.

Čoko-moka

29.04.2020

Lahodný, výrazně kakaový a jeden z vydatnějších, jelikož obsahuje kokos i mandle. Kávový dojem vytváří kombinace rozinek a hroznového vína ve světlé vrstvě. U milovníků kakaových a čokoládových dezertů je jedním z nejoblíbenějších.

Jeden z barevně nejlákavějších dortů nezklame ani chuťově. Jemnou chuť manga podtrhuje špenát v zelené vrstvě. Tento opravdu lahodný dort lze vyrobit i ve variantě bez alergenů. Záleží jen na Vás, jestli mají být v korpusu ořechy, slunečnice nebo pouze kokos stejně jako v krému.

Šťavnatý a chuťově výrazný dort z kokosu a ovoce. Skvělá chuť i barvy jsou ještě podtrženy přidáním čerstvých listů špenátu. Špenát na chuti rozhodně nepoznáte. Celkový chuťový dojem je jím však dokonale podtržen.

Jablečný dezert s agarem mají v oblibě nejvíce děti. Je lehký, výrazně ovocný, plný sladkých jablek a mandlí, slazený sušeným ovocem a voňavý skořicí.

raw strava